Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legnagyobb felbontaás...

Melyik a legnagyobb felbontaású telefon, ami csak létezik? V

Figyelt kérdés
Ugy rémlik, mintha egyszer láttam volna egy 41 megapixeleset, de nem vagyok ebben biztos... Van egyáltalán ilyen?

2014. ápr. 30. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Fényképezőileg?

Igen, a Lumia 1020 nagyon jó képeket kézít, neki van 41 Mpx es kamerája.

[link]

2014. ápr. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lumia 1020 (41MPixel)


Utána a nagyok közül a Sony jön a Z2-vel.

2014. ápr. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A megapixel egy jó nagy parasztvakítás. Olvass el erről egy szakmai cikket. A Lumia kamerája tényleg nagyon jó, de totál értelmetlen és fölösleges a 41Mp
2014. ápr. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Utolsó! Tudnál küldeni egy linket? Kerestem cikkeket, de valahogy egyik sem arról szólt...

2014. máj. 1. 15:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt többet is találsz. Gyakorlatilag arról van szó, hogy a szenzor mérete és tudása határozza meg kép minőségét és nem a megapixel. Persze az is számít. De a nokia nem a 41mp miatt készít jó képeket. Az miatt csak fölöslegesen bazi nagy méretűek lesznek a képek. A szenzor pedig egy mobilban egy pici kis valami, egy normál géphez képest. Ezért értelmetlen a 41mp csak marketingnek jó.


[link]

2014. máj. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2014. máj. 3. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!