Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobil szolgáltató...

Melyik mobil szolgáltató melyik tarifája lenne a legjobb, ha keveset telefonálok és nem akarok sem telefonkészüléket sem hűséget vállalni?

Figyelt kérdés
Megnéztem az összes szolgáltató összes tarifáit és tiszta káosz az egész. Csak a hűségnyilatkozatos meg e-packos meg ilyen meg olyan feltételekkel érvényes árakat írják ki. A többit vadásszad az ÁSZF-ből, egyszerűen már belezavarodtam. Aki hasonlóan keveset telefonál +pici internet 100mb az mit választott?

2014. ápr. 30. 19:44
 1/7 Zakathol ***** válasza:
Feltöltőkártyást vegyél akkor.
2014. ápr. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért érezted a kényszert, hogy válaszolnod kell? Feküdj le, fáradt vagy.
2014. ápr. 30. 20:16
 3/7 Tengor ***** válasza:

#1, jól írta. Feltöltőkártyásat vegyél, feltöltőkártyás mobilnettel.

A szolgáltatók között gyakorlatilag nincs különbség igazából: az egyiknél minimálisabban olcsóbb a hálózaton belüli hívás, a másiknál a hálózaton kívüli.

A sok reklám, hogy így okoskodj a tarifával, meg úgy okoskodj, az csak maszlag. Összességében mindegyiknél ugyan annyit kell fizetned.

2014. ápr. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Zakathol ***** válasza:
Ha keveset telefonálsz és mobilnet is alig kell, akkor minek szerződnél előfizetést te majom?! Pont azért jó a feltöltőkártyás az ilyen embereknek, mert tényleg annyit fizetsz amennyit használod, így nem jársz úgy, hogy az előfizetési díjat nem beszéled le - ergo többet fizetsz mint amennyit használod.
2014. máj. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a majom aki mást annak nevez, és tényleg pihenj többet!
2014. máj. 3. 06:48
 6/7 anonim válasza:
Én nem értem kedves kérdező, hogy miért vagy ilyen ellenséges a neked választ adó elsővel. Jogosan majmozott le, már ne haragudj, köszönömöt érdemelt volna, nem azt az elmebetegre utaló hozzászólást amivel megajándékoztad.
2014. júl. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Úgy látom a feltöltőkártya mániások mind megtalálták a kérdésemet:D

Azt hiszem kicsit tényleg túlreagáltam a dolgot, bocsánatot kérek a fenti válaszolóktól, nem értettem mi a lónak a pikulájáért szuttyogna valaki családostul töltögetéssel a fenti igényei miatt, és azt sem ha valaki normálisan kérdez valami normálisat és nem tudod rá a választ miért írsz be egy irrelevánsat, milyen kényszer ez.... na mindegy, azóta persze megvannak az előfizetéseink, 3400/hó lebeszélhető havidíjjal, ebben 200MB internet van, tökéletes, ilyesmit kerestem, csak nehéz kikotorni a tarifákat, ha valaki nem készülékes hűséges, e-pack-os előfizut akar.

Tényleg elnézést kérek mindenkitől, hogy nem feltöltőkártyásakat vettem, hogy kérdeztem és a válaszok haszontalannak bizonyultak, mindenkinek további kellemes töltögetést és majmozást kívánok.

És még egyszer, tényleg nagyon szégyellem hogy nem feltöltős lett, bocsánat tényleg, ne haragudjatok :(

2014. júl. 25. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!