Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb telefon az iPhone 4S (8GB) vagy az iPhone 5c (16GB)?

Figyelt kérdés

Ha valasztanatok kellene a ket telefon között, melyiket valasztanatok ?

Mi a külömbseg a ket telefon között ?


2014. ápr. 30. 20:26
 1/4 |Orfeusz| ***** válasza:
Az 5C belsőre ugyan az mint az 5, külsőre műanyag. Tehát a 4S-nél jobb.
2014. ápr. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát, 5 vs 5S vs 5C, akkor ( szerintem ) 5S. Mivel 5C vs 4S-t mondtál, ezért inkább 5C. Sokkal jobb mint a 4S, viszont ( szerintem ) nincs olyan jó mint az 5S.

Iphone 5C.

2014. ápr. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kettő közül 5C


#2

Tekintve, hogy az 5S újabb, jobb CPU, jobb GPU, jobb kamera, stb így nem csak szerinted, hanem alapból fejlettebb. Az 5C egyenlő az 5-el és mivel a két telefon(5S - 5) megjelenése között 12 hónap telt el ezért el is várható, hogy modernebb legyen.

2014. máj. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3-as, én ezt tudom, de nemrég lepontoztak amikor azt mondtam, hogy "egyértelműen jobb". Írták az IQ betyárok, hogy egyáltalán nem egyértelmű, tévedsz, stb. ( Vagy csak ilyen kedvük volt, hogy ponzozzuk már le a másikat. )

~2

2014. máj. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!