Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az integráció ilyen esetben...

Az integráció ilyen esetben mit jelent? (nem rossz kategória, többi lent)

Figyelt kérdés
Egy mobiltelefonnál láttam, hogy twitter/facebook integráció... Az alapfogalmat tudom, de ilyen értelemben mit akarna jelenteni?

2014. máj. 1. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Előretelepített facebook és twitter klienst.
2014. máj. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ja, értem :)

Lehet, hogy hülye kérdés, de ugye ehhez is kell internetelérés?

2014. máj. 1. 17:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Az elsőnek fogalma sincs a témáról.

Az integráció ebben az esetben a következőt jelenti.


Letöltesz pl egy játékot és a regisztráció annyiból áll, hogy "Login with Facebook". Aztán ott vannak a megosztások, szintén a programokban vagy a játékokban. Elértél valamit egy játékban? Oszd meg "klikk" Hol osztod meg? FB, twitter, email, google+ stb. Képekre szintén igaz.


Vagyis maga az FB, a twitter, stb integrálásra került rendszer szinten és bármelyik programból elérhető a megosztás vagy a bejelentkezés stb funkciók.

2014. máj. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem már. De gondolom csak kell hozzá internetelérés?
2014. máj. 3. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!