Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért mondják a 8GB-s memóriáj...

Miért mondják a 8GB-s memóriájú IPhone 5C-re, hogy nevetséges? Értem én, hogy nem olyan sok az a 8 GB, meg hogy nem is használható fel mind, mert elveszik az alapprogramok, de akkor is. Annyi helyet foglalnak az Appok, meg a fényképek?

Figyelt kérdés

2014. máj. 1. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:

nem nevetséges, csak vannak nagy arcok. azoknak ilyróe teló úgysm fussa, inkább a konyhából cikizik a technikát..

mérnökök hada tervezte, jó okuk volt arra, hogy ennyi legyen(csak)

sok ám az a nyolc giga...

2014. máj. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem olyan kevès az a 8 giga, de abból te csak olyan 4gb-ot tudsz felhasználni, ami nagyon kevès. Nekem csak a kèpek ès a videók 8,4gb-ot foglalnak. A 32gb-os iphone-on van 4,9gb-om, szóval szerintem minimum 16gb kell. Árban nem tudom hogy mennyi a 2 között a különbség, de szerintem megèri több pénzt áldozni a több helyèrt, mint hogy azon gondolkozni hogy tudok-e csinálni mèg 1 kèpet
2014. máj. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

16GB-os ipadem van. Semmi videó nincs rajta, némi zene és képek. Meg programok, de éppen elég. A 8GB már azért is nevetséges mert a konkurencia minimum 16gb-os készülékeket ad ki, sőt lassan már a 32-es lesz az alap. De azok általában bővíthetők még bővíthetőek is.

A telefonon még több appot használok és videók is vannak rajta. Ha nem lenne benne egy 16-os kártya, akkor kevés lenne.


Van akinek elég a 8GB, de ez nagyon bekorlátozza a használhatóságot. De amúgy nevetségesen kevés. Ha nem játszol és nem videózol, akkor elég lehet.

2014. máj. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ipad-el ne hasonlítsd össze, mert nem ugyanaz(mármint nekem például csak azon vannak a nagyobb játékok, mert mégiscsak élvezhetőbb ekkora kijelzőn játszani, de iPhone-omra sose tennék fel ilyeneket).


de amúgy igen, kérdésre válaszolva, sokat fogyasztanak az appok, hiába töltessz le egy ~30-40 megás appot, elkezded használni, elmenti gyorsítótárba az adataidat, máris 100-200 megát fog foglalni. és így már persze, hogy a használható 4,5 gigából pár alapprogram feltétele után alig marad 2 giga, és még zenét se tettél fel rá.

2014. máj. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem kevés a 8 giga (ami valójában az iOS 7 miatt csak 4-5), de körülbelül arra elég, hogy telefonálj, netezz... zenék, appok, csak minimálisan férnek rá.


Azért mondják, hogy nevetséges, mert megveszel egy felsőkategóriás árban lévő telefont, amit nem sok mindenre tudsz használni, mert kevés a hely.


Nekem 16 gigás 5s-em van, ez nekem pont elég, van 2 giga szabad... de ha nyolccal kevesebbem lenne, el sem tudom képzelni, milyen alapvető dolgokat kellene letörölnöm.

2014. máj. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen, mondjuk úgy teljes az állítás, ha azt is mellémondjuk, hogy ennyi pénzért hülyeség megvenni, hiszen ennyi pénzért elvárható, hogy egy csomó cuccot rárakhass(főleg ha a hardver meg bírja is).
2014. máj. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!