Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a SIM kártya le van tiltva...

Ha a SIM kártya le van tiltva akkor tudják a telefont használni?

Figyelt kérdés
Ellopták a telefonom, de a SIM kártyát letiltottuk, az egész telefont azért nem mert bemérés folyik... Mikor ellopták a táskámból le volt merülve... Tudják használni? Már mint aki ellopta, tudja használni a vibert (olvasgatni) vagy a képeket megnézni ilyesmi?

2014. máj. 2. 08:18
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
És a számot nem lehet átírni
2014. máj. 3. 16:42
 12/18 anonim ***** válasza:
dehogynem. nem mindegyikben...iPhone-okban például tényleg nem lehet, de a legtöbb androidos telefonon simán át lehet írni...minek adna pénzt egy orgazda a tolvajnak, ha már le van tiltva a teló, és nem tud rajta semmit keresni.
2014. máj. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 bp1985 ***** válasza:
Minden telefonba át lehet írni. Mindegy hogy milyen oprendszer fut rajta. Ezt a "beméréses" dolgot meg hagyd már abba...
2014. máj. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
A telefon előkerült :)
2014. máj. 6. 08:08
 15/18 A kérdező kommentje:
Szia! Lenne egy kérdésem! Hogyan került elő a telefonod? Mert az enyémet is ellopták és ugyan ezeket teszi a rendőrség amit nálad de nekem még mindíg nem került elő a telefonom!
2014. júl. 7. 21:19
 16/18 anonim ***** válasza:
Te most saját magaddal beszélgetsz? Pontosabban szerintem csak kamuztál és most jól bebuktad, ugyanis ki kellett volna jelentkezni a kérdező accounttal és egy másikkal meg be. LOL
2014. júl. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Zakathol ***** válasza:
#16 Én is a második variációra tippelek :DD Szánalom.
2014. júl. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
ez se fog már válaszolni :D most ég a pofija
2014. júl. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!