Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 3 Újratelepítés után?

Iphone 3 Újratelepítés után?

Figyelt kérdés

Helló semmit nem értek az ioshoz, de van most nálam egy és meg kellene csinálnom, újra lett telepítve valahol a beállításokban és azóta hiába kapcsolom be, kér sim kártyát.. belerakom de még mindíg semmi.. szerintem szeretne kapcsolódni az itunesre mert olyat ír ki, hogy egy usb kábel meg az itunes van egy képen.. mit lehet tenni, hogy bekapcsoljam? menüt lássam meg kamera meg telefonálás stb..

Előre is köszi



2014. máj. 2. 10:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Valaki?
2014. máj. 2. 15:34
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon bonyolult az amit mutat...esetleg próbáltad már rádugni a sz. gépre, és iTunes-t elindítani?
2014. máj. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Probálkozz a youtube angol részlegén. Nekem is volt sötét halál problémám, más jellegű mint neked és kb 14-17 éves srácok olyan megoldásokat és magyarázatokat adnak,hogy leesik az állad. Kell egy kicsit tudni angolul és türelem, meg idő, mert vannak baromságok is, de spóroltam pénzt,főleg hogy két szervizben is kuka javaslatot kaptam.Típus után és a kiírt szöveg után próbálj keresni.
2014. máj. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!