Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beleeset a wc-be a telefonom,...

Beleeset a wc-be a telefonom, fog még működni? (Infó lent)

Figyelt kérdés

azonnal szétszedtem amennyire bírtam egyébként samsung young hagytam száradni reggel bekapcsoltam be is kapcsolt, nincsen beázva a képernyő meg semmi egyetlen baja, hogy kiírta lemerült az aksi felteszem tölteni és nem tölti.

mit kéne tennem vele?


2014. máj. 2. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha sikerült kiszedni, akkor dugulást már nem okoz, ha a csésze sem repedt el, akkor semmi gond, nyugodtan használható a wc.
2014. máj. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Stewartnagybácsi ***** válasza:

Nagyon humoros az 1.Válaszoló..

A töltőinputba belement a víz gondolom..

Ha csak nem pottyantósba esett.

Elviszed egy szervizeshez és egy 1000 forintért megcsinálja..

Nekem is volt már ilyen csak szarás közben nem telózok..

Nekem 1000 forintért megcsinálták.

Ha egyátalán ez a baja.

2014. máj. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a helyzet hogy 1 nap alatt nem szárad ki, annak a mobilnak már vége van
2014. máj. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 pinkpancser ***** válasza:
Aksi ki és add oda hozzáértőnek tisztításra. Lehet, hogy menthető. Csak ne mond meg, hogy WC-be esett, mert nem biztos, hogy vállalja.
2014. máj. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kiraktam a napra szárítani és műkszik végre tölti is :D
2014. máj. 2. 17:24
 6/6 pinkpancser ***** válasza:
Azért én várnák mág vele egy kicsit, mert ha pici pára marad benne akkor a fém alkatrészek meg tudják mutatni mi az elektrolízis...
2014. máj. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!