Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy működik a dominó feltöltő...

Hogy működik a dominó feltöltőkártyáról az előfizetésesre váltás?

Figyelt kérdés
A T-mobile-nál vagyok és azon gondolkozok, hogy a előfizetéses szeretnék lenni, viszont nem tudom, hogy működik ez. A régi számom megmaradhat vagy mindenképp újat kell igényelnem?
2014. máj. 2. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolom nagyon nehéz felhívni őket, megnézni a webodalukon, bemenni egy T-pontba, üzenetben érdeklődni...
2014. máj. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gondolom nagyon nehéz lett volna segítened nekem...
2014. máj. 2. 16:30
 3/8 anonim ***** válasza:
bemész, mondod mit akarsz és 10perc gépen pötyögés után mondja hogy kész. számod megmaradhat. nekem sim kártyát kicserélte, de én még westelessel rendelkeztem...5000-et kértek tőlem, de tulajdonképp az első 2 hónap havidíja volt. akkor nem kellett fizetnem.
2014. máj. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És akkor boldog lennél, ha egy ismeretlen pistike benyög valami baromságot? Fordulj a hivatalos forráshoz, ügyfészolgálat, stb. Nem fog fájni.
2014. máj. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Meg fog maradni a régi számod.
2014. máj. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hogy az előző (#5) válaszomat alá is támasszam, és ne "ismeretlen pistike" legyek: [link]

"(...)és KÉNYELMES

*hívószámát megtarthatja, nem szükséges új számot választania

*az átváltást telefonon és levélben intézheti, nem szükséges befáradnia üzleteinkbe"

2014. máj. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#4: Szerinted nem nézelődtem az oldalukon? DE!


#3 és #5: Nagyon szépen köszönöm!!!

2014. máj. 2. 16:38
 8/8 A kérdező kommentje:
#6: Nagyon köszönöm! Ezt pont nem találtam meg de nagyon sokat segítettél! Tényleg köszönöm :)
2014. máj. 2. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!