Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan rendeljek Minideal-ról...

Hogyan rendeljek Minideal-ról telefont, ha ukrajnába élek?

Figyelt kérdés
Ukrajnában élek, nem Magyarországon. Mivel kínában jóval olcsóbbak a telefonok(kínaiak), ezért rendelni szertnék egyet! Teljes mértékben megbízok a telefonokba, mivel jó tapasztalatokat halottam. Szeretném ha valaki A-Z ig leírnál a menetét(garanciát is)részletesen, mivel full kezdő vagyok. A pénz megvan rá. KP-ban, innen hova tobább? Köszönöm előre is :D

2014. máj. 2. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Regisztrálsz címmel,névvel és bankkártyával kell fizetned. Garanciát felejtsd el. Még ha van is, angol tudás nélkül nehéz és hosszadalmas a kivitelezése.
2014. máj. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mennyi lessz a rendelési díj, vagy egyéb pénz a teméken kívül?
2014. máj. 2. 19:18
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Oda van írva mindnél ,hogy mennyi ha van egyáltalán.
2014. máj. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a [link] olcsóbb.
2014. máj. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
a free shipping, ingyen szállítást vagy szabad szállítást jelent, az országokba?
2014. máj. 2. 19:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Ingyenes.
2014. máj. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még az árra majd számolj rá vámot és adót is. Hogy az mennyi nálatok nem tudom.
2014. máj. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Falcon1996 válasza:
Én is Ukrajnai vagyok. Ukrajnában semmilyen +költség nincs. Szükséged lesz egy bankkártyára + paypal fiókra, ha minidealről akarsz rendelni. Garancia úgy történik, hogy ha baj van a telóval visszaküldöd, ők a garancia időtartamától függően, javítják azt, ami fontos, a visszaküldést te fizeted.
2014. máj. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Falcon1996 válasza:
Ha Aliexpressről akarsz rendelni, akkor csak egy bankkártya kell, rárakod a pénzt, neten a rendelésnél megadod az adatokat, ők levonják a pénzt, rákerül az alis fiókodra, ha megkaptad a telót, visszaigazolod, és csak akkor kapja meg az eladó a pénzt. Viszont aliexpressen nem az oldal, hanem magáneladók árulnak, ezért nagyon fontos, hogy csak megfelelő értékelésű eladótól vásárolj. Ha viszont minideal-ről, vagy egyéb webshop-ból rendelsz, nagyon fontos, hogy csakis pay-pal-on keresztül tedd. Ha egyéb kérdésed van, jöhet üzenetben.
2014. máj. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!