Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Sony...

Mi a véleményetek a Sony xperia sp-ről?

Figyelt kérdés
Most akarom lecserélni a telefonomat és ez eléggé megtetszett csak nem nagyon tudok róla sokat. Megkérdeztem egy haverom aki nagyjából vágja a tolókat ő azt mondta, hogy jó telefon de több véleményre is kíváncsi lennék nem akarom megint úgy megjárni mint utoljára mikor a t-mobile-ba rám sózták a lumia610-et.
2014. máj. 3. 01:43
 1/10 anonim válasza:
Én sony xperia Z-ről.tudok irni, marha dragan vettem, már pixelhibás nem cserélik ki. Aksija meg képes lemerülni dél 1körül ugyhogy reggel 8kor veszem le töltöröl, gps hol müködik hol nem.. Sonyt többé soha!!Inkább samsung vagy htc, nexus 4 vagy 5.
2014. máj. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nagyon hypolják ezen az oldalon de legalabb annyi rosszat is lehet rola olvasni

A maga kategóriájában tenyleg a legtobbet ez nyujtja de en csak kenyszerbol vasarolnam meg

Nemhiaba van rola 15 000 resetvideo a youtubeon...

Akkor mar ink maradnék a 610-nél

2014. máj. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 bp1985 ***** válasza:
A sony csak itt király telefon, persze olyanok írnak róla, akiknek még a kezükbe sem volt soha. Frissítéshez nem értenek, a 4.4 az összesen akad, akármilyen überf.sz. a telefon.
2014. máj. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért húzta le az első a Z-t, ugyan úgy kifoghat egy hibásat samsungból vagy htc-ből is, ez csak a szerencse kérdése.
2014. máj. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sp-t vettem két hónapja, és nagyon jól szuperál. Pixelhiba nincs, akku nagyon jó okostelefonhoz képest, gps is jó. Szerintem első kommentelő egy gyári hibásat fogott ki.
2014. máj. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a családban van egy. a kijelzője az amoledes samsungomhoz képest nagyon nagyon fakó, a telefon eléggé nehéz, pedig műanyagból van a háza. a hardvere szerintem nem rossz
2014. máj. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem egy rossz telefon. bár attól is függ hogy mennyiért tudod beszerezni.
2014. máj. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Nekem Xperia SP-m van. Nagyon jó telefon ennyi pénzért. Egyetlen baja, hogy ha frissíted 4.3-ra az androidot, baromi lassú lesz, lefagyogat, de nyomni kell egy hard resetet (leveszed a hátlapod, és az OFF gombot egy tollal vagy vmi hegyes eszközzel benyomod) és teljesen megjavul (nekem kb 1 hét kellett mire rájöttem erre, már azon voltam h főzött ROMot teszek rá).


Hozzáteszem nekem ez az első okostelefonom. Talán nem olyan szép színes a kijelzője, legalábbis egy samsung galaxy s3-hoz viszonyítva (csak ezzel vetettem még össze). Bár az lehet a beállítások miatt is, nem tudom. A lényeg h az árát bőven megéri és ennyi pénzért nem biztos hogy kapsz jobbat.


Az akksija pedig igenis jól bírja, még csak 1x merült le, de akkor egész nap használtam szinte folyamatosan a GPS miatt.

2014. máj. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hozzá kell tennem hogy a Galaxy S3 30.000 ft-tal drágább, és alig jobb (ha jobb egyáltalán).
2014. máj. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hardveresen jobb az sp. Viszont pár napja volt lehetőségem összehasonlítani egy ismerős s3-ával. És igen, a fekete tényleg jobb, de a samsungon az összes szín túl élénk volt, már nem is volt élethű. A samsungnak a betekintési szöge is jobb volt egy kicsit, de összességében, a sonyé nem rosszabb nála.
2014. máj. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!