Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik jobb a...

Nikii22 kérdése:

Szerintetek melyik jobb a Samsung Galaxy Express vagy Galaxy Ace 3?

Figyelt kérdés
Már egy ideje szeretnék új telefont venni és most ténylegesen elhatároztam, hogy veszek is egyet. A probléma az. hogy döntésképtelen vagyok és nem is igazán értek hozzá... Ebben szeretném kikérni a segítségeteket :) Köszönöm !
2014. máj. 3. 11:17
1 2
 1/12 anonim válasza:

En ajanlom neked a sony xperia sp-t nagyon jo telefon jo aron ( nekem is olyanom van) tokeletesen mukodik

Vagy ha mindenkepp samaungot akarsz akkor a samsung galaxy s2-ot vagy a samsung galaxy s3-mat tudom ajanlani :)

2014. máj. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Ja es azt elfelejtettem hogy az ace3 az egy borzasztoan szar telefon ( szerintem)
2014. máj. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Gondolatolvasó vagy mivel a Sony Sp is megfordult a fejemben és a Sony L is csak az a baj,hogy Samsung párti vagyok . Sőt mi több egyik ismerősömet megkérdeztem és ő azt mondta,hogy a Samsung jobb minőségileg mint a Sony.
2014. máj. 3. 11:46
 4/12 A kérdező kommentje:
Első kérdező még azt szeretném kérdezni, hogy az Expressről nincs tapasztalatod, vagy véleményed ?
2014. máj. 3. 11:52
 5/12 anonim ***** válasza:

express vagy ace 3 vagy sp?


olyan telefont már nem divat vásárolni ami nem csak fél évig adja a rendes felhasználói élményt?

2014. máj. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Bocsánat.. a mostani telefonom is 4 évig bírta ( samsung ) ami kész csoda..

Miért te milyen telefont ajánlanál ha már ennyire szakértője vagy ennek ?

2014. máj. 3. 12:54
 7/12 anonim ***** válasza:

Mondj egy árat az elvárásaidat és kinézem neked a legjobbat mert ezekkel egy ev mulva hajtépéssel jár a felhasználói élmény


Egyebkent mi az ami most van neked? A 4 éves?

2014. máj. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

En vagyok az elso

Arrol nincs tapasztalatom

2014. máj. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Perpillanat Samsung S5230-cal van/volt ( az aksija tönkrement... 3 perc és lemerül).

Mindennapi használatra kellene... wifi, internet , jó minőségű képek készítésére, játék vagy egyebek letöltése.. semmi extra csak a szokványos...

2014. máj. 3. 15:37
 10/12 A kérdező kommentje:
Árban pedig olyan 60.000 forint maximum
2014. máj. 3. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!