Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Apple ID-ért fizetni kell?

Az Apple ID-ért fizetni kell?

Figyelt kérdés
Most kaptam meg életem első IPhone-ját és le szeretnék tölteni programokat/alkalmazásokat, de amint letölteném kiirja, hogy Apple ID szükséges hozzá. A feltételekben valami fizetésről is szó van. De ha fizetni kell akkor nem regisztrálok. Előre is köszönöm a válaszokat.
2014. máj. 3. 17:02
 1/9 Zakathol ***** válasza:
Nem kell fizetni. Az Apple ID regisztrációjakor meg kell adni egy bankszámlaszámot (amiről az esetleges fizetős programok árát fogják levenni) és a rendszer egy párszáz forintos tételt zárolni fog rajta ideiglenesen. Ez azt jelenti, hogy nem veszik le a számládról, de pár napig nem tudod elkölteni. Utána a zárolás megszűnik és újra a "tiéd" lesz a pénz.
2014. máj. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és muszáj regisztrálnom ahhoz, hogy programokat tudjak letölteni? mert nem igazán szeretnék bankszámlaszámot megadni...
2014. máj. 3. 17:30
 3/9 anonim ***** válasza:
muszáj...de bankkártyát nem kötelező hozzárendelni.
2014. máj. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
tehát csak akkor fizetős ha én egy olyan tételt szeretnél letölteni ami pénzbe kerül, igaz? Semmilyen más esetben nem kérnek pénzt?
2014. máj. 3. 17:36
 5/9 Zakathol ***** válasza:
Semmilyen más esetben nem vesznek le pénzt. Ha levennének, már réges-régen szét lenne perelve a fejük.
2014. máj. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
akkor regisztrálok köszönöm a válaszokat:)
2014. máj. 3. 18:51
 7/9 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés. Most regisztrálok és kér valami question answer dolgot. Nem a szavak jelentésével van a baj hanem azzal hogy ide most mit is kéne beirni?
2014. máj. 3. 19:46
 8/9 anonim válasza:
Ha számítógépre letöltöd az iTunest, és akkor regisztrálsz , akkor nem kell bankkártyát hozzáadnod. Nekem is igy sikerült, iPod touchal.
2014. máj. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A question answerhez az általad megadott biztonsági kérdésre adott válaszodat kell megadni. ennek segitsegevel tudod majd megvaltoztatni a jelszavadat
2014. máj. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!