Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagyon sürgőss! Miért nem...

Nagyon sürgőss! Miért nem megy bele a sim kártya a samsung galaxy SIII-ba? Túl nagy? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval a sim kártya túl nagynak bizonyul.. és nem fér bele.... halotam már erről, de nem tudom hogy hol lehet lekisebbíteni? kb mennyibe kerül? esetleg házilag nem lehet megcsinálni?
2014. máj. 3. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Házilag inkább ne. Microsim kell bele. Egy használt mobil kereskedésnél kb. 500 Ftért levágják neked. Vagy szolgáltatónál kicserélik neked, vodánál ingyenes, tmobilnál azt hiszem 5eFt.
2014. máj. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 dirtboy ***** válasza:

meglehet házilag is,youtubeon van videó de óvatosan kell mert ha rosszul vágod nem lesz jó az érintkezés és nem fogja a telefon érzékelni a simet.


gsm boltokban vagy szolgáltatóknál is megoldhatod a problémát.

gsm-ben egy pillanat alatt levágják neked egy sim vágóval max 1000ft ot kérhetnek.

szolgáltatónál nem tudom kell e fizetni vagy levágják esetleg kicserélik ingyen.

2014. máj. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!!
2014. máj. 3. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!