Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy telefon (nokia 5530)...

Egy telefon (nokia 5530) tényleg lassabb lesz egy 16 Gb-os memóriakártyától? (akadazás stb. )

Figyelt kérdés
2009. dec. 26. 00:26
 1/6 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy meddig bővíthető. Ha 8gb-ig bővithető, lehet, hogy el sem fogadná, vagy ha mégis, akkor iszonyatosan lassú lenne. Ha pedig bővíthető, akkor lehet, hogy kicsit lelassul, de szerintem nem vészesen :)
2009. dec. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
32Gb-ig bővíthető!
2009. dec. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen is meg nem is.


Azok a programok lassulnak be, amik ez egész memóriakártyát kezelik. Pl a zenlejátszók, galéria, stb.

Ha sok programot raksz fel azt is érdemes mappákba rakosgatni, hogy a menü működése gyors maradjon.


Én az 5800-ámon speciel csináltam egy kuka mappát is amibe belepakoltam azt a sok gyári kacatot amit nem használok, pl súgó, másoló, stb. De érdemes a kamera menüpontot is kukázni, a kameragombra úgyis elindul a fozótás, az óra is mehet, mert az is előjön ha rábök az ember az időre. és ez xpress menü dolgait is kukáztam pl: galéria.


sok okosságot olvashatsz a www.nokiaprogramok.hu 5530 fórumában

2009. dec. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3. válaszoló: Akkor eddig jól csináltam, mert mindennek van külön mappája, zenék is 1 helyen vannak. Ha a 8 GB mem.kártyát telerakod, neked nem lassult be zavaróan a telefon?
2009. dec. 27. 11:10
 5/6 anonim ***** válasza:

3-as vagyok:


Egyáltalán nem. Ez még 2002-ben volt probléma, a világ második Symbian S60-as telefonja megjelenése idején (Nokia 3650), úgy kb 2004-ig (A Nokia 7610-es ig).


Ez ma már csak legenda. Ugyan úgy, mint ahogy sokan azt hiszik, hogy az akksikat először 12-16 óráig kell tölteni. BAROMSÁG. Lassan 2010-es írunk vegye mindenki észre.

2009. dec. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
OK, köszönöm szépen a válaszokat.
2009. dec. 28. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!