Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 625-ösöm van, és gépről...

Kikki6 kérdése:

Nokia 625-ösöm van, és gépről akartam Google Play-jel letölteni játékot a telefonra, de nem sikerült. Miért? Help please!

Figyelt kérdés
Ami a telefonon nincs alkalmazás, vagy játék, azt a gépről akartam letölteni, de folyton ezt írja ki: You haven't accessed the Google Play Store app (the white shopping bag icon) on your device with this email account. Ami valami olyasmit jelenthet, hogy nem lehet telepíteni, vagy nincs telepítve vagy valami ilyesmi. Létszi segítsetek. :) Angolosok meg létszi fordítsanak. :)

2014. máj. 3. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lumia 625 Windows Phone rendszerű, nem lehet Google Playról aklamazásokat rátenni. Az csak Androidra van.

Számodra nem elérhető a Google Play áruház alkalmazás(a fehér bevásárlótáska ikon) a készülékeden ezzel az e-mail fiókkal.

2014. máj. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te most tényleg Androidos alkalmazást próbáltál feltenni egy Windows Phone rendszerű telefonra?! ... egyébként külső forrásból nem lehet WP-re alkalmazásokat telepíteni, csakis megbízható forrásból: az Áruházból!
2014. máj. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Aha értem. Szóval ne is próbálkozzak. A telefonnal van még egy gond. Hogy nem tudom telepíteni a gépre, és mindig kiírja hogy hiba.
2014. máj. 5. 00:07
 4/7 A kérdező kommentje:
Mit kéne tennem? Telepíteni kéne valami progit? HELP PLS!! ;)
2014. máj. 5. 00:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Milyen rendszer van a gépeden? XP / Win7 / Win8 / Mac / stb?
2014. máj. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Win7 vagy XP
2014. máj. 13. 20:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát nem mindegy, döntsd el :)
2014. máj. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!