Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket okostelefont vegyem?...

Melyiket okostelefont vegyem? IPhone, Samsung vagy Blackberry és miért?

Figyelt kérdés
Ezek közül a legújabb modell érdekel.
2014. máj. 3. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
IhpOne mret az a legg szwag yolllóbb.
2014. máj. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12%

Iphone mert egyszerűen jo!

Samsung mert gyies, megbizható

Blacberry-nagyon rossz"gagyi " :-)

2014. máj. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Zakathol ***** válasza:

A BBerry 10-es oprendszere rohadt jól sikerült. Ne gagyizd már le, ha fogalmad sincs róla, hogy mi az...


Kérdező: egy ilyen kérdés megválaszolásához mindig érdemes leírnod, hogy mik azok a dolgok amikre használni akarod a telefont. Úgy könnyebb érvelni.

2014. máj. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

A Blackberry az inkább üzletembereknek való telefon. (De jó.)

A Samsung egy nagyon jó márka. (Kedvencem,szerintem ezt vedd főleg ha a legujabbat.) Az Iphone nekem nem tetszik (Csak ha 10ft-ért osztogatják). Ha azt veszel nem muszáj a legujabbat mert semmi változás nincs a telefonok között. :)

2014. máj. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Nem játszani vagy fényképeket nézegetni kell. Határidőnapló része érdekel, telefon/névjegy stb., e-mail, levelezés. Ezek a szempontok.

2014. máj. 5. 18:31
 6/6 anonim válasza:
Akkor szerintem a Blackberry a legjobb választás
2014. máj. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!