Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Nekem eddig igazábol samsung telojaim voltak és egy idő után lelassultak. A mostanit is cserérni szeretném mert lassú. Nem szeretnék annyira óriási telefont hanem egy kb közepes méretűt. Nem tudom eldönteni hogy milyet vegyek de az iphone nagyon vonzz. Megeri az?? És abból is melyik??
2014. máj. 3. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
A gyorsaság nem a márka függvénye, hanem a proci és ram függvénye, ezek alapján válassz telit, már ha kifejezetten a gyorsaság a fő szempontod.
2014. máj. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1


Ez nem teljesen igaz, hisz a szoftveren is rengeteg múlik.

Egy Samsung szinte minden esetben szar, akármilyen jó a hardver, mert Samsung egy rakás szart rak rá amit TouchWiz-re keresztelt.


Egy Moto G meg egy Moto X hardveresen közel sincs a csúcskategóriához, de a szoftver jól van optimalizálva, közel stock Android, így csak úgy hasít a szoftver.


Szóval a szoftver és a hardver egyaránt fontos.

Nexus 5 az egyik legjobb megoldás, ha nagy az 5"-es kijelző neked, akkor 4,3"-el az Xperia Z1 Compact az egyetlen "kis" telefon, ami szóba jöhet, legalábbis ha felsőkategóriáról van szó és sokat akarsz költeni.


Vagy ha tetszik, akkor az iPhone is.

2014. máj. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát én aztán utálom a samsungot, de hidd el, hogy igaz, amit írtam, sok múlik a procin, meg a ramon. Egy isminek galaxy 5öse van és a gyorsasága teljesen korrekt, sose panaszkodott én is míg próbálgattam teljesen korrekt volt. Ugyanazzal az oprendszerrel egy alacsonyabb kategóriájú samsung kb. elviselhetetlen volt pláne az után.

Vagy pl. nokiáknál, egy egy magos procis készüléknél frászt kaptam a nokiától is, de az újabb lumiák pl. teljesen korrektek.

Vagy hiába veszel iphonet, korábbi verziókba, valszeg azt is lassúnak fogod érezni, mintha pl. iphone 5st vennél, amibe pl. ha jól tudom már két magos proci van ugyanúgy mint a többi emlegetett teliknél.

Eléggé durva lenne, ha nem ezeken a hwékon múlna! :)

2014. máj. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem megérni neked egy iphone 4s, esetleg ha telik rá, akkor egy újabb. Nagyon jo teló, olyan finom az a műszer, amilyen egy androidos sosem lesz. (lehet engem szidni, rajta:D)

a samsung olcsóbb tömegtelefonjairól meg köztudott hogy belassulnak

2014. máj. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!