Lumia 525 vagy 625?

Figyelt kérdés

Nem lenne kérdés,ha a 625-ben is 1gb ram volna.

Szerintetek?



2014. máj. 3. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

hát ez tökegyszerű...legalábbis nekem

sosem játszom telefonon,böngészésre,facebookra,fényképezésre és egyéb hasznos alkalmazásokra használom csak a telefonom


alig van különbség de a 625 procija picivel nagyobb órajelen ketyeg,combosabb az aksija és 7 tized collal nagyobb a kijelzője ami nem kicsit dobja meg a böngészés közbeni felhasználói élményt...

az meg hogy fél giga ram van benne a rendszer és az alkalmazások szempontjából nem lényeges...ha sokat játszanál vele ramigényes játékokkal stb akkor bezsony kompromisszumokra leszel kényszerítve

2014. máj. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A legtöbb játékhoz, ami fenn van az Áruházban röhögve elég, nem kell 1 gb. Én párat kipróbáltam, csak úgy heccből pár napig és sosem akadt meg. Appokhoz meg pláne jó, talán egy-kettő van, amihez elvben kevés, nekem azoknál sem volt gond.
2014. máj. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!