Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik jobb teljesítményű...

Melyik jobb teljesítményű mobil? ez:Sony Ericsson Xperia Ray vagy:Sony Xperia J

Figyelt kérdés
telefon

2014. máj. 3. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ray
2014. máj. 4. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 b95 ***** válasza:

Szinte ugyanaz a kettő.

A J 1 évvel újabb, nagyobb tárhelye (4 GB vs 1 GB), 4.0.4-gyel jött, és 4.1.2-ig frissíthető (hivatalosan), gyengébb gpu van benne (Adreno 200 vs Adreno 205), (szerintem a cpu is gyengébb, de ebben nem vagyok 100%), alacsonyabb felbontású kamera (és valószínűleg gyengébb is, mivel a gyártó azonos.), nem tud 720p-ben videózni, csak 480p-ben, viszont egy hangyányit erősebb az akkkuja, bár szerintem ez pont úgy lett méretezve a kettőnél, hogy kb. azonos ideig bírja.


A Ray 2.3-mal jött, és 4.0.4-ig frissíthető. LED-LCD kijelzője van, és nem sima TFT. (valószínűleg ezért került bele gyengébb akku.)


Nekem összességében a Ray jobban tetszik.


(forrás: [link] )

2014. máj. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Saavedro ***** válasza:
A Ray kb. fényévekkel jobb.
2014. máj. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm,hogy megerősítetéttek a válaszokkal a döntésemet.
2014. máj. 5. 06:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!