Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem Androidos telefonnál ez...

Nem Androidos telefonnál ez hogy működik?

Figyelt kérdés
Nem vagyok valami jártas a témában,szinte semmit nem tudok róla szóval nem tudom ez hogy megy.Az lenne a kérdésem hogy ha én most olyan telefont veszek amin nincs android az mit jelent?Nem tudok dolgokat letölteni mondjuk Google Playről vagy mi?Mert most olyan telefont akarok venni amin nincs.Az baj?

2014. máj. 4. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindegyik más platforman (mobil operációs rendszernek) megvan a saját áruháza, Androidnak a Google Play, WP-nek az Áruház, iOS-nek az App Store. Nincs átjárás az áruházak közt, de ez nem azt jelenti, hogy nem találhatók meg ugyanazok a másik platformokon. Mi lenne az a másik telefon?
2014. máj. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát Nokia Lumia 720-t szeretnék mert arról jókat hallottam.
2014. máj. 4. 15:42
 3/5 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem gond, még jobban is jársz vele ugyanis a windows phone sokkal jobb mint az android. Ugyanúgy vannak programok , csk máshonnan töltöd le.
2014. máj. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem jobb csak más...
2014. máj. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az hogy jobb-e egyéni vélemény.

Nekem pl. sokkal jobb a WP a kezelőfelület miatt.

WP-n megvana saját áruház, a Windows Phone Market, ugyan olyan mint a Google Play, csak nincs annyi szemét, felesleges alkalmazás(Ez miatt kevesebb a szám), ám tudni kell hogy néhány játék, ami androidon elérhető, WPn nem, de a "nagy nevek" mind meg vannak. Appból ami nincs WP re de androidra van, és hasznos, annak is van alternatívája.

Azon viszont ne lepődj meg, ha ilyen játékok hogy Modern Combat 4 nem jelenik meg, az azért van mert neki 1 GB RAM kell.

2014. máj. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!