Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ebayről érdemes telefont venni?

Ebayről érdemes telefont venni?

Figyelt kérdés

Ez pl gyanúsan olcsó:

[link]

de ott a pénzvisszafizetési gari.


Vagy rendeljek EU-ból?



2014. máj. 4. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem mert megy még rá VÁM és ÁFA..
2014. máj. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1


Ez még áfával és vámmal együtt is legrosszabb esetben 30k-ra jön ki, amennyiért még mindig kb feleannyira jön ki a telefon, mint amennyire kijön.


Nem tudom miért ilyen olcsó, mert nem csak aukciós ár ez, nem is csak egy tok, hanem tényleg a telefon, és eBay, tehát átverni sem tudnak, hisz rögtön visszaküldik a pénzt, ha panaszkodsz.


Megkérdeztem az eladót mi a helyzet a telefonnal, ha válaszol akkor írok ide is, vagy ha elfelejteném akkor küldj üzenetet, mert ennyiért még én is megvenném a telefont.

2014. máj. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

ez 8800HUF, amire 2350kb a VÁM.

kérdés, ezt hogy kell intézni.

2014. máj. 4. 22:25
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

szerintem elég gyanús ez az eladó alapból. brittek se jutnak hozzá ilyen olcsón, plusz ahogy néztem azt a 84 eddig értékelését, idáig néhány farmert meg ilyesmiket adott el, szóval hiába van 100%-os értékelése, nem egy tipikus műszaki kereskedő, meg úgy semmi adat sincs róla, azon kívül, hogy új. lehet az is, hogy ezt is havidíjas előfizetéssel vásárolták, meg hálózatfüggő, és azért ennyi. meg ez az ingyen posta is...


a pénzvisszafizetés is olyan, hogyha ő nem hajlandó visszatéríteni, akkor elég sokat kellene a pénzed után futni, hogy tényleg visszaszerezd, szóval nem éri meg szerintem.


más forrásból persze ettől függetlenül lehet, igazából bármelyik országból, a lényeg csak az, hogy olyan eladótól, akinek már legalább 8-10ezer értékelése van, és olyan 98-99%-os, na meg legalább egy valamilyen átlagos postaköltség legyen, de célszerűbb, ha rákérdezel, nem-e lehet kicsit többért biztosítva, elvégre lehet, hogy ő tényleg becsületesen, tökéletes állapotban feladja, szállítás közben meg megsérül stb.

2014. máj. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
No igen, ez a 84 db értékelés zavar engem is. Asszem inkább kihagyom. De köszi a megerősítést.
2014. máj. 4. 22:45
 6/7 A kérdező kommentje:

Kezdődik a buli, ketten máris behúzták a negatív értékelést.

[link]


Ez kemény átszabás...

2014. máj. 7. 15:07
 7/7 anonim ***** válasza:
jól keresett akkor, ahogy már néztem 24 már el van adva. kitudja ebből mennyi ki is lett fizetve.
2014. máj. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!