Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 5800 Navi Edition...

Nokia 5800 Navi Edition navigációs készülékemmel mi lehet a "gond"? Bővebben lent:

Figyelt kérdés
Villog állandóan mióta beüzemeltem egy kis boríték villog a jobb felső sarokba, ami olyan, mintha lenne egy olvasatlan levelem. De mikor megnyitom azt jelzi, hogy a "SIM memória megtelt"...Ez érthetetlen számomra, mert csak 32 db név/telefonszám van elmentve a sim kártyára. Van valakinek ezzel kapcsolatosan tapasztalata? Mi lehet ez? Hogyan szüntessem meg ezt a bibit?
2009. dec. 26. 15:18
 1/4 anonim válasza:
A képernyő jobb felső sarkába vagya képernyő fölött villog? Ha a képernyő fölött akkor az a média parancssor ha nem ott akkor vidd el szervízbe.
2009. dec. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
15:59 -es vagyok. Bocsi rossz helyre írtam nem ide akartam!
2009. dec. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem sima 5800-ám van, de ilyen még nem fordult elő. www.nokiaprogramok.hu fórumán nézz körbe, ott több ezer embernek van ilyen telcsije. valamelyik csak mond valami okosat.
2009. dec. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megoldódott a probléma..:) De köszönöm a segítségeteket..:9
2009. dec. 27. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!