Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket ajánlanátok: HTC One...

Melyiket ajánlanátok: HTC One M8 vagy Samsung Galaxy S5 esetleg Sony Xperia Z2? Indokot is legyetek szívesek!

Figyelt kérdés
HTC, Samsung, Sony, összehasonlítás

2014. máj. 5. 16:46
 1/4 anonim válasza:
Sony Xperia Z2 hardwerileg magasan fent van árban tény hogy nem olcsó de a minőségét ki is adja a kijelző minősége, a 3gb RAM miatt gyors és akadásmentes, nem mellesleg a 16gb belső memória sem hátrány.
2014. máj. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%

Sony Xperia Z2


Nagyon jó anyaghasználat, minőségi, üvegből és fémből. (mondjuk a HTC one fémből van szóval ez is oké)

Szép dizájn, mondjuk ez szubjektív, nekem sokkal jobban tetszik mint a samsung féle műanyag szappantartó. Kijelző IPS ami szerintem a lehető legjobb, természetes színek, nagy fényerő, a fehér fehér, szerintem jobb mint a túlszaturált amoled. Hardveresen ugyan az mindhárom, csak a Z2-ben 3Gb ram van, ami jó. Androidnak minél több ram kell. Főleg a samsung féle touchwiz-nek, ami zabálja a ramot, de a sony ui jól van optimalizálva és nem eszik sok ramot. Kamerája nagyon jó, szokásos 20,7mp-es sony kamera, de tud 720p@120FPS-es videót, tehát szépen be lehet lassítani akár már közvetlen a telefonon is mit iphone 5s-ben. Plusz vannak még egyéb "fícsörök" mint pl: hogy dupla tapizással feloldható a kijelző stb.. meg a jól megszokott IP58-as védelem, vagyis vízálló 1 méterig. Szóval szerintem Z2 vagy a HTC se rossz, de samungot nem vennék.

2014. máj. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Énis inkább a HTC vagy a Sony felé hajlok, Sony kicsit ”fejlettebb”, de még sose volt Sony-m, utolsó 2 telefonom HTC volt, és azok felől eddig jókat hallottam vissza, míg a Sony-ról nem mindíg, de nem ismerem ezt egyáltalán, ezért kérek egykis segítséget, mert a HTC mindíg HTC marad, és még a régebbi modelek is jól működnek, de ugyanez elmondható a Sonyról is, ebben kéne segítség! :)
2014. máj. 5. 19:51
 4/4 fabian norbert válasza:
Sony? Hm hát nem is tudom! Z2 rol csak annyit hogy ugyebár vízállónak vqn nyilvánítva de!!!! Ha beazik és volt rá példa mert eggy sz.r hiba erős hardver hq beazik ja és ráadásul hiába viszed vissza mert ugye garanciás nem javítják mert vízállónak vqn nyilvánítva. Ennyit a Sonyrol. Ja és az elcseszett szovtereirol nem is beszélve eggyik elcseszett után jön a masik. Szerintem a Samsung jobb de ezt majd úgyis te döntöd el
2014. aug. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!