Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Talán képernyőhiba? Javítható?

Talán képernyőhiba? Javítható?

Figyelt kérdés
Tegnap véletlenül leejtettem a telefonom.(xperia p), leszedtük a hátlapját, és el van benne szakadva valami arany kábel? papír? vagy nem tudom mi(nem vagyok hozzáértő!). Sikerül bekapcsolni, a töltő ledje is világít, tehát ha ráteszem érzékeli, kiadja a rezgő hangot is mintha bekapcsolna, de a képernyő ugyanolyan full fekete marad, mintha nem történne semmi.. Mi lehet ez? Azt a szálat vagy akármit megjavítják ami el van szakadva? A szervízben így is le tudják szedni a beépített memória kártyámról a dolgokat?
2014. máj. 5. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Kijelző csere. Ha bekapcsol csak nem látod akkor pc companion programmal te is le tudod szedni a dolgaidat.
2014. máj. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi válaszoló, elkezdtem ezt a pc companion-t használni, de miután észleli a telefont, és ráugrik a befejezésre azt írja ki hogy a telefon csatlakozása megszakadt, mielőtt a pc companion észlelhette volna...
2014. máj. 5. 20:02
 3/7 A kérdező kommentje:

nagyon jó lenne ha sikerülne, 2éve ezen tárolok minden fontos dolgot.:(

ha beviszem egy kijelölt szervízbe, nem csinálja meg valami szaki?

2014. máj. 5. 20:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbát megér ha magad nem tudod.
2014. máj. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 lustig ***** válasza:
Szerintem csak a kijelzőnek történt baja, a pc companiont meg utálom, én eddig csak vesződtem vele
2014. máj. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 lustig ***** válasza:
nem tudom először használod-e a pc companiont, mert ha igen lehet azért nem megy, mert még nem töltötted le a gépre a telefon driverét, és ezért nem tud kommunikálni a 2 eszköz
2014. máj. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

PC Companion egy sz@r program, ne használd! Adatot nem fogsz a mentésből kinyerni, csak ugyanarra a telefonra és ugyanarra a szoftverre tölthető vissza. Le van kódolva, máshogy nem lehet hozzáférni.

Helyileg hol laksz? Megírhatod privátban. Ha közel laknál, a közeljövőben tehetek egy próbát az adatok lementésére az én kijelzőmmel, házcsere miatt úgy is darabokra fogom szedni a telefonom.

2014. máj. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!