Lumia 800? unlock

Figyelt kérdés
Valaki tudja hogy kell unlockolni a telefont vagy valamit csinálni vele hogy ingyen tudjak rátenni játékokat

2014. máj. 5. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:

honnan akarsz rátenni ingyen játékokat?

vagy milyen ingyen játékokat?

az appstoreban gondolom nem széles a választék a 7.8 miatt meg a hardver miatt de hiába unlockolnád ha feltalálnád hogy kell, akkor sem mennének rá a 8.0-ás 8.1 es hardverhez szokott játékok

2014. máj. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha rákeresel például a "lumia 800 roms" szavakra, az XDA fórumon foglalkoznak ilyennel. Sajnos ez angol fórum, de ugye le lehet fordítgatni. Én régebben tölöttem le innen-onnan játékokat, appokat és tudtam őket telepíteni.

De igaza van az előttem szólónak is, hogy az új WP-s appok nem fognak futni ezen a régebbi WP-n.

2014. máj. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!