Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elfelejtettem a Galaxy S...

Elfelejtettem a Galaxy S II-őm képernyő jel szavát és már csak az e-maillel tudok be lépni de azt sem tudom. Viszont tudom hogy lehet törölni az egész adatot csak egy plusz kódot kér mi lehet az a kód?

Figyelt kérdés
2014. máj. 6. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
2014. máj. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bp1985 ***** válasza:
Tipikus elfelejtettem a jelszót, meg az emailt szöveg... Hogy a bánatba tudod azt "elfelejteni", amit nem egy alkalommal használsz????? Ezt áruld már el légyszives. Szolgáltató is feloldja, ha tudod igazolni a tulajdonjogodat, feltéve ha a papirokat a kiscica nel vitte el...
2014. máj. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
úgy hogy részegen át állítottam és nem emlékszem rá!!! az e-mail címemet meg nem használom és el felejtettem a jel szót
2014. máj. 7. 21:49
 4/6 A kérdező kommentje:
a másik meg az hogy kéz alul vettem és nem kaptam semmit hozzá te lehet hogy azt gondolod hogy lopott és mondhatok bármit neked bizonyítani nem tudom de az az igazság hogy nem az a fajta gyerek vagyok akire te gondolsz és jó lenne ha nem támadnád meg az embert mindjárt. Egyébként 9mm nevű személy ezt tudom én is de utána még egy kódot kér :(
2014. máj. 7. 21:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez után már nem kér semmit.
2014. máj. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nálam kér lehet hogy klón lenne mert én szerintem az
2014. máj. 8. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!