Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z telefonra...

Sony Xperia Z telefonra 10.4.1. B. 0.101 frissítést hogyan kell feltelepíteni?

Figyelt kérdés
Nem igazán csináltam még ilyet. Nemrég vettem a telefont. És valamelyik nap kiírta hogy elérhető a telefonhoz 10.4.1.B.0.101 frissítés. Hozzádugtam a telót a géphez feltelepítettem egy programot és már jelezte is hogy frissítem e. Van e valami hibája ennek vagy nyugodtan csinálhatom? Illetve ez egy egyszerű frissítés vagy valami root mert nem igazán értek hozzá.
2014. máj. 6. 17:46
 1/2 anonim válasza:
Szia! Ez egy gyári Sony frissítés. Szerinzem csináld telón: biztonsági mentést csinálsz, Uptade Centerben letöltöd, és 1 óra alatt fent van.kb. De Wifin tötsd,gyorsabb és olcsóbb!
2015. máj. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
-Elözö vook, helyesírási hibákért bocs, telón írok. (Xperia M2-n aminek telón frissítettem a rendszerét és jó)
2015. máj. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!