Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség a samsung...

Mi a különbség a samsung galaxy trend és a trend plusz között?

Figyelt kérdés
Szeretnék telefont venni de nem tudom hogy milyet. Asha 311-ről váltanék.A trendeket néztem ki de a vélemények nem valami meggyőzőek. Mi a különbség a 2 teló között? Valaki használ ilyet? Aksi meddig bírja? képek videók milyenek rajta? Minden használható infót szeretnék kérni...

2014. máj. 7. 09:39
 1/2 anonim válasza:

annyi h a trend az egy magos 1 ghz, a trend plus meg 2 magos 1,2 ghz..nekem trend van, arról fogok irni.

pozitivum: aksi fél napot bir folyamatos basztatással, bár a gps hamar szivja, játszani, filmezni sokáig lehet, i.c.s. rendszere van, kevés dolog van ami nem megy rajta.


negativum: a rádió egy kalap szar, váltogat a dobozhang és a normális hang között aztán beáll dobozhangra, vmi elbaszott szar és idegesitő, csak akk szól rendesen ha felveszed az adást, viszont akk nemtudsz hangerőt állitani.

viszonylag gyakran meghal, kell vagy 2 perc mire feléled, egyszerüen az egy mag kevés...768 ramot irnak rá, ám ebből csak 645öt használhatsz mert a többit a rendszer foglalja, de 350 körül üresen is felzabálja a készletet....


inkább trend plusz, azzal a kicsivel többre mész, amivel többet tud

2014. máj. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hát itt van 2 oldal segítségképpen. Gondoltam, hogyha fel tetted ezt a kérdést, akkor a választ meg is fogod érteni. Az oldalak angol nyelvűek ;) ...de bele rakok egy magyart is ami nem teljes leírás. de magyar. ;) (Én a helyedben a Samsung Galaxy S Duos 2-T választanám! : )

[link]


[link]


[link]

2014. nov. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!