Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség a rendszer ui,...

Lustig kérdése:

Mi a különbség a rendszer ui, és a touchwiz között?

Figyelt kérdés
Rootoltam a telefonom (samsung galaxy s2), és gondolkozom hogy egy új rom-ot tegyek fel rá, de szeretném megtartani a samsung felületét. Most nézelődöm launcher ügyben, de még nagyon tapogatózom, és nem tudom mennyire lassítja esetleg a telefonom. Megköszönném, ha kicsit elmagyaráznátok :)
2014. máj. 5. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, ha egy gyári felületet használó ROM-ot raknál fel TouchWiz helyett, akkor gyorsabb lenne a telefonod, nem lassabb. TW sajnos nem az optimalizáltságáról híres.
2014. máj. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

szerintem a kit-kat idáig a legszebb ,

A samsungé meg szinte alig változott valamit 2011-2014 között,

Jelen pilanatban a Sony xperia z2-jé fogott meg legjobban mert Szabad témázható mint régen a gombos teloknál és nem kell ram és aksi zabáló laucherekkel foglalkozni .

2014. máj. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Olyat lehet, h felteszek egy főzött kitkat romot, és az eddig megszokott samsung touchwizt? Vagy ilyet csak launcherrel lehet?
2014. máj. 10. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!