Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ilyen telot ismer valaki? Mar...

Ilyen telot ismer valaki? Mar nezelodtem de sehol nem talaltam.

Figyelt kérdés

- bluetooth

- wifi

- tobb 8 (vagy tobb) Gb- os belso memoria

- bovitve: 32 Gb- os memoria kartya


Ezek lennenek nagyon fontosak!!!


2014. máj. 8. 08:49
 1/4 menta34 ***** válasza:
Ezt rengeteg mobil tudja már :) Az én telefonom 2 éves konstrukció, már nem is árulják és 16 giga a belső memória (ráadásul nem is megosztott).
2014. máj. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ma minden telefonban van Bluetooth. 8 Gb memória szinte csak okostelefonokban van ahol a wifi alap.

Elég béna lehetsz ha nem találtál olyan telefont aminek min. 8 giga a belső memóriája. Én 2 perc alatt olyanokat találtam amiknek 64 Gb a belső:

Nokia N9, HTC One S, One X+, Samsung Galaxy S3, Galaxy Note II, Galaxy S4, Galaxy Note III.

2014. máj. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Wadmalac ***** válasza:
Xperia ZR például. Meg ezer másik. A legtöbbjében már min. 16 GB van.
2014. máj. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2. válaszoló

Nem vagyok béna,de azért nem egy 200 ezres telefonra pályázom!

100 alatt vagy ink. 50 alatt legyen az ára.NA ILYET NEM TALÁLTAM.Szűkös az anyagi körünk ennyi az indok.De hát 50 E alatt...nem hiszem,hogy van.Nem feltétlen kell újnak lennie jó a használt is.

2014. máj. 14. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!