Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nonstopsale.hu webshop vélemén...

Nonstopsale.hu webshop vélemények, tapasztalatok. Megbízható?

Figyelt kérdés

Használt telefont szeretnék tőlük rendelni, nem gyanúsan alacsony az ár, viszont adnak rá garanciát, és mégsem egy idegentől veszem az utcán. Csak előre utalással kérik a fizetést, nem is a cég számlájára, és majd utána küldik.

Se negatív se pozitív véleményt nem láttam még róluk, lehet hogy mert még új bolt, ki tudja....

A címet megnéztem google street view-n, de nem találtam meg a boltot.

Ti rendelnétek így tőlük?

Köszi!



2014. máj. 8. 17:25
 1/6 bp1985 ***** válasza:
Semmilyen sufni gsm boltból nem veszek semmit.
2014. máj. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem! Előre utalással meg főleg nem!
2014. máj. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 NonStopSale válasza:
Sajnálom hogy emberek olyan üzletekről boltokról nyilatkoznak negatívan (sufni gsm üzlet) ahol még az életükben nem jártak és nem is fognak soha!A NonStopSale munkatársa vagyok és nem értem az ilyen és hasonló embereket!A címünk általában elérhető megtudható!A személyes átvételt preferáljuk mi is ha a vásárló megtudja oldani!Nem kizárólag GSM termékeket forgalmazunk tehát nem csak ilyen irányú üzlet vagyunk!
2014. nov. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor legalább a helyesírásra figyeljetek oda:

" Garanciális zervizün kegyelőre nincs"

2014. nov. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 bp1985 ***** válasza:
Ugyan miért is nincs? Csak nem a szomszédos országok telefonjait adja el?
2014. nov. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 NonStopSale válasza:

Aki már vásárolt nálunk tudja milyen üzlet vagyunk!

A nálunk vásárolt termékekre természetesen minden esetben garanciát adunk vállalunk!

Az hogy nektek miért jó hogy általatok ismeretlen üzleteket szeretnétek lejáratni nem tudom de szerintem ti sem!

2014. nov. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!