Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia L telefonom...

Sony Xperia L telefonom töltéskor a lenti tüneteket produkálja?!

Figyelt kérdés

Hmmm.

Ráteszem töltőre, erre ahogy megérintem, az érintés helye rezeg. Túl gyorsan tölt, de irtó gyorsan is merül. Eredeti gyári töltője 850mA-es, de kipróbáltam 700mA-es töltővel is (hálózatról, transzformátoros sima töltő, microUSB). Aztán ha gépről töltöm, semmi hasonlót nem produkál. Amióta ilyen tüneteket produkál, szerintem az akku erősebb lett, de nem biztos. Szóval szerintetek ezzel mit csináljak? Garanciás még, visszaviszem, az nem kérdés, az a kérdés, mi okozhatta, és hogy itthon javítható-e, vagy hogy hardveres vagy szoftveres lehet-e.


2014. máj. 8. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Szervízben megmondják.
2014. máj. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rövid i-vel, de én engem érdekelne, hogy ezen kívül mást is tudtok-e mondani.
2014. máj. 8. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!