Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5C vagy Samsung Galaxy...

Iphone 5C vagy Samsung Galaxy S4 vagy Sony Xperia Z 1?

Figyelt kérdés

2014. máj. 8. 21:19
 1/9 anonim válasza:
0%
z1 vagy iphone 5S
2014. máj. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Samsung Galaxy S4 vagy Xperia Z1
2014. máj. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Ha az android tetszik akkor Galaxy S4, ha IOS akkor Iphone 5
2014. máj. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az S4-re letöltesz egy Launchert és már úgy is néz ki mint az iOS. Én azt ajánlom.
2014. máj. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Emberfüggő, hogy ki milyen rendszert szeret. Nagyon jó az iOS, de az android elkezdte iszonyatosan felküzedni magát. Én iOS -t, és Droidot is használok. A Samsung telefonokkal eddig mindig csalódás ért, de egy ideje Sony -t használok (+iPad :D), és azt kell mondjam piszok jó. Nem a legjobb a képernyője, illetve a hangszórója, de minden más tekintetben odaveri az S4 -et. A Sony gyári alkalmazásai, amúgy is sokkal-sokkal jobbak mint a Samsungnak. Az iPhone sem rossz, habár nekem nem tetszik ez a műanyag ház (engem picit a Samu féle szappantartóra emlékeztet). Rajtad áll igazából:

Androidos Sony Z1

VAGY

iOS-os iPhone 5C

VAGY

Megint Androidos Samu S4



ui.: Nyugodtan szavazzatok le, ugyanúgy fogok alacsonabb százalékkal is válaszokat adni, mint 76-al

2014. máj. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

(az utolsó válaszolónak is ment a zöld kéz ^^)

2014. máj. 9. 19:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Melyiket választottad?
2014. máj. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mèg gondolkoznom kell,de vagy Sony lesz vagy iPhone 5.
2014. máj. 9. 20:35
 9/9 anonim ***** válasza:
En a Sony-ra szavaznék, mert vízálló. (de ez én vagyok, neked kell eldöntened :))
2014. máj. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!