Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Factory Reset után nem működik...

Factory Reset után nem működika viber! Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Factory Reset után nem kapok kódot, mindennel próbálkoztam, újratelepítettem, felraktam gépről, felraktam régebbi verziót, kértem telefonon kódot, azzal sem működik. Valaki tud valami megoldást?? PLS nagyon fontos lenne!
2014. máj. 9. 00:32
 1/1 A kérdező kommentje:
Már megoldottam! :) AKinek szintén eza probléma annyit kell tennie hogy, más telefonszámával regisztrál , ( pl édesanya, édesapa, vagy aki telefonja épp közelben van ), azaz az ő telefonszámát adod meg, majd amit kapott kódot azt beírod. Ezután csak deaktiválnod kell ezt a fiókot ( mivel gondolom mindenki a saját számával szeretné használni ), és deaktiválás után már a te számoddal is mennie kell :)
2014. máj. 9. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!