Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4s 8 gb-t megérné...

IPhone 4s 8 gb-t megérné megvenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. T-nél ha csomagot váltok akkor kedvezményesen vehetek mobilt. Nos, egy iphone-t szeretnék.

Ha csomagváltással kedvezményesen vennék úgy csak egy listából választhatok. (tudtommal)

Iphone-k közül ezek vannak.


Iphone 4s 8gb kezdőrészl.: 4990ft havi r.:24*1000ft

Iphone 5c 8gb kezdőrészl.: 4990ft havi r.: 24*3000ft

Iphone 5c 16gb kezdő: 4990ft havi: 24*5490ft

Iphone 5s 16gb kezdő: 14990ft havi: 24*6990ft

Iphone 5s 32gb kezdő: 29990ft havi: 24*7490ft

Iphone 5s 64gb kezdő: 29990ft havi: 24*8290ft



Jelenleg sony ericson xperia minim van. 2gb-s sd kártyával. Szerintetek melyik iphone érné meg ? I4s megéri ennyiért ? Mennyire gyors rajta az ios ? Elég lenne a 8gb ? Átlagos felhasználásra szánnám. Tehát játék, videó, képek, zene, appek, . Vagy egy i5s már jobban megérné ? Ha szeptemberben(?) megjelenik az i6 várhatóan mennyivel megy lentebb az i5s ára ? Köszi. Egyébként 5c-t nem szeretnék annyira, de nem tudom , lehet megéri..



2014. máj. 9. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Csak akkor válts csomagot, ha amúgy az megfelel neked (amely havidíját ugye a részleten felül kell fizetni).

Jó telefon a 4S, viszont már eljárt felette az idő. Várhatóan iOS8 lesz az utolsó, amit még megkap. Én inkább 5c-t vennék, gyorsabb a hardvere, és tovább is lesz támogatva.

Ha most Xperia Minin 2 gigás kártyával elfértél, akkor itt sem lesz gondod a 8 gigással (feltételezve, hogy hasonlóan fogod használni).

Szerintem (hangsúlyozom, hogy saját vélemény) Apple ugyanazt fogja eljátszani 5s-sel, mint iPhone 5-tel tette, azaz kivezeti a piacról, és helyére egy másik variánst hoz be, kicsit alacsonyabb áron.

2014. máj. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem. Tehát egy 4s-t már nem érné, meg, igaz ? Hiába olcsó elment felette az idő. Szóval mondjuk egy 5c megfelelő lenne ? Az tudtommal egy sima 5-ös. Csak kicsit jobb. Igen tudom hogy kell ezen felül fizetni. De azt szüleim fizetnék nekem, én meg a telót. Kicsit tartok tőle hogy csúszik a kezemben az 5c. De úgyis egy szilikontokban használnám mint a minit...Jövőre kolis leszek. Amiatt váltanán nekem ilyen csomagra (most domino van) mit gondolsz ?
2014. máj. 9. 20:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Jól tudod, 5c sima 5 hardverét tartalmazza, minimálisan nagyobb akkumulátorral. Szerintem nézd meg egy szolgáltató bemutatótermében az 5c-t, számomra nem tűnt csúszósnak, de ha tokban hordod, úgyis lényegtelen a kérdés.
2014. máj. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oké. Megfogom nézni őket. És egyúttal megkérdezem így kedvezményesen biztos nem lehet-e sima 5-t venni, mert, az jobban tetszik (fém, és nem polikarbonátból van)
2014. máj. 9. 21:04
 5/9 Zakathol ***** válasza:
5 nincs újonnan szolgáltatónál, mivel a gyártását befejezte az Apple.
2014. máj. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Komolyan nincs ? A régebbi 4s meg van.. Nem értem ezt. Ma mind1. És akkor úgy gondoljátok 5s nem éri meg a + 50ezret ?
2014. máj. 9. 21:22
 7/9 anonim ***** válasza:

az 5S ára szerintem szeptemberre ha nem is szolgáltatónál, mert ott konkrétan lesz*rják, mennyibe kerül a telefon, de reálisan olyan 150 körülire kellene, hogy lemenjen. igen, 5 az nincs, ez tipikus ilyen sarkallás. 5C-ből is azért vezették be a 8 gigásat, mert aki igazán használná, annak kevés, ezért inkább fizet egy kicsivel többet egy 16 vagy 32 gigásra...pedig úgy tervezte, nem költ többet.

szűkösen el lehet rajta férni, de én nem mondanám, hogy megéri az ilyen marketingteló. én azt mondom, jobban járnál, ha vársz, gyűjtessz, és veszel egy 5S-t majd, azután 3-4 évig simán nem is lenne gondod vele.

2014. máj. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem. Iphone 6 megjelemése mikorra várható?
2014. máj. 9. 21:44
 9/9 anonim ***** válasza:
talán valamikor ősz, még nem tudni.
2014. máj. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!