Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az emagról akarok rendelni...

Az emagról akarok rendelni egy telefont, ha nem vagyok vele megelégedve akkor visszaküldhetem 15 napon belül, vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés

Látom hogy reklámozzák állandóan hogy 15 nap visszaküldési jog. visszaküldhetem és visszafizetik az egész összeget?

tehát ha én veszek egy samsung young telefont, és nem tetszik vagy nem elégedek meg vele akkor 15 napon belül visszaküldöm, és vissza kapom a pénzt?


2014. máj. 10. 09:56
 1/2 Tengor ***** válasza:

On-line vásárlás esetén 8 napod van elállni a vásárlástól. Ha nem teszel kárt a termékben, akkor 8 napig visszaküldheted és visszakapod a pénzt.

Lehet, hogy 15 napot ad az üzlet, akkor nézd meg náluk, hogy ez mit jelent!

2014. máj. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tengor ***** válasza:

Ne privátba!

A postázás már téged terhel. Legjobb ha alaposan utánanézel a terméknek mielőtt megveszed és akkor vissza sem kell küldeni.

2014. máj. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!