Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyit kell várnom hogy kb...

Mennyit kell várnom hogy kb fele legyen az ára?

Figyelt kérdés
sziasztok 4 éve váltottam utoljára telefont, lassan elérkezettnek látom az idejét. jelent meg egy idén januárban, (Sony Xperia Z1 Compact egyébként) de még mindig 150 körül van az ára t-mobilnál, más gsm boltokban sem sokkal olcsóbb. azt mondom én ennek a felét költöm telefonra maximum. de inkább 70 az a határ a legteteje. kérdésem mikorra fog ennek az ára idáig esni, év vége, karácsony táján már megközelítheti?
2014. máj. 10. 11:39
 1/4 Saavedro ***** válasza:
Álmodban talán...
2014. máj. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak abból gondoltam hogy hogy felgyorsult ez is, nyomják kifelé az újabbnál újabb modelleket és majd akkor a közel egy éves telefon milyen árfekvésben lehet
2014. máj. 10. 11:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Előbb vonják ki ezeket a forgalomból, minthogy ennyire lemenjen az áruk. Használtan telefont venni pedig minimum rizikós.
2014. máj. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kb 2 év múlva használtan lesz már 70-ért, addigra meg már nagyon elavult lesz.
2014. máj. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!