Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Note 3 vagy LG g pro 2-t jobb...

Angelu$ kérdése:

Note 3 vagy LG g pro 2-t jobb szerintetek?

Figyelt kérdés
ez a két telefon között gondolkodunk, és nem tudjuk hogy melyik legyen, mindkettő tetszik, mindkettő erős, kb 1 ár...

2014. máj. 10. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Note 3, pedig nem vagyok nagy Samsung fan (de a Note 3 az egész jó).

Hardveresen ugyanolyan erősek, de amiben jobb a Note 3:

- 5,5"-es kijelző, ez számomra még jobban belefér, mint az 5,9

- S-Pen. Lehet sosem használnám, de legalább valami értelme is van a nagy kijelzőnek


Amiben a G Pro 2 a jobb:

- IPS kijelző

- jobb teljesítményű szoftver. Mindkét cég szoftverdizájnereit ki kéne rúgni, mert a legrondább UI-t készítik, de az LG szoftverének a teljesítménye legalább jobb, mert Samsung-nál elég gyakori a mikrolag, LG-nél jóval ritkább

2014. máj. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
na igen, én sem vagyok egy samsung párti, és az LG jobban bejön, de a note 3-ról több jót olvasni
2014. máj. 10. 13:04
 3/3 anonim válasza:
A gpro 2 tud 4kban felvenni videót
2014. máj. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!