Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még Galaxy S4-et/...

Megéri még Galaxy S4-et/ Xperia Z-t venni?

Figyelt kérdés
Nem elavultak még?

2014. máj. 10. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Még? Te melyik évben élsz? Üdv 2014-ben.

Nem, egyik se elavult, de a Z-t vedd mert jobban jársz.

2014. máj. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak mert már megjelent az S5, meg a Z2, ráadásul a Sonynál ott volt még a Z1 is.
2014. máj. 11. 09:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Tény hogy a Snapi 800-asok jobbak de ettöl függetlenül ezek is megérik még.Szvsz Galaxy S4-et vegyed,én csak pozitívan tudok nyilatkozni róla.
2014. máj. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 PityuGeri válasza:
Szerintem is egy S4-et szerezz be ha az S5 nem megoldható, mind2 nagyon szuper készülék
2014. máj. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyik sem elavult, csak a reklámok tolják az újabbakat..


Még várj egy pár évet, akkor igen.

2014. máj. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Elavultak?? :D jesszus. Nem, egyaltalan nem elavultak, nekem 1 hete van meg az s4. Imadom, szuper keszulek.
2014. máj. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Üdv!

nekem 9 hónapja van galaxy s4-em és teljesen meg vagyok vele elégedve. Általában nagyon intenzíven használom (gondolok itt játékra vagy esetleg a többablakos módra) és néha kicsit felmelegszik a processzornál, de ezen kívül tökéletes. Szóval ha s4-et szeretnél akkor bátran, a sony okostelefonjáról viszont nem tudok nyilatkozni

2014. máj. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 SeinHime ***** válasza:
Nem elavult egyik sem, mert mindkettőre jöttek azóta frissítések! Igaz, az Xperia Z-re valószínűleg a 4.4-es Android frissítés lesz az utolsó, de ha ezek a dolgok nem érdekelnek, akkor mindegy. Én egy Xperia Z boldog tulajdonosa vagyok immár 1 éve, semmi gondom nem volt még vele, a frissítések javítottak a kamerán, a képernyőn és az akkumulátorhasználaton is. Én csak ajánlani tudom, de nyilván te választasz, úgyhogy azt vedd, amelyik tetszik :)
2014. máj. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!