Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 625 menü?!

Nokia Lumia 625 menü?!

Figyelt kérdés

Eddig a Menü olyan volt, hogy egymás alatt jöttek sorba az alkalmazások és a különböző dolgok, most viszont magától megváltozott olyanra, hogy külön kezdő betűk szerint szétosztja az alkalmazásokat.


Ezt hogyan lehet kikapcsolni?


A válaszokat előre is köszönöm!


2014. máj. 11. 02:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Bizonyos app szám fölött minden wp beteszi a könnyebb, gyorsabb keresés miatt. Pl kopp az abc betűre és bead egy teljes abc t ahol aztán haladós a keresés. Kikapcsolni? Sehogy. App törléssel... Ez ilyen. Meg lehet szokni.
2014. máj. 11. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hidd el, előbb-utóbb be fogod látni hogy hasznos. Épp ezért a 8.1-es frissítésben már alap funkció, alacsony alkalkamazás szám mellett is kint vannak a kezdőbetűk.
2014. máj. 11. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem a szervizbol gyari allapotban adtak vissza es tökre hianyoltam ezt a funkciot mig meg bem lett az osszes app

Egyebkent annyira megszoktam hogy a beallitasokhoz is a b betuvel megyek xD

2014. máj. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!