Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » TMOBILE-nál rendeltem meg...

TMOBILE-nál rendeltem meg neten keresztül egy SONY XPERIA Z1 készüléket, kamatmentes törlesztéssel 2éves hűséggel. Nem voltam még tmobileos? Többi lent

Figyelt kérdés

Azt írták minimum 20.000 mobilelőlegre számíthatok, mely leforgalmazható teljes mértékben.. Nem értem minek kérnek ekkora előleget, ha direkt azért rendeltem részlet fizetéssel, mert nincs hirtelen nagy pénz nállam a készülék vásárlására..

Holnap várhatom a hívást a szolgáltatótól, hogy meg beszéljük ezt..

Ha sok lesz az előleg még vissza mondhatom a rendelést minden további nélkül??? köszönöm előre a válaszokat!



2014. máj. 11. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
És ezt nem olvastad rendelés előtt? És még ráadásul így is őnáluk a legdrágább,mert a szolgáltatóknál eleve drágábbak a mobilok.
2014. máj. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hm... Szeretnél birtokolni egy 120000 Ft feletti készüléket és nincs 20000 Ft-od az induláshoz? (persze ez miért ne lenne lehetséges?)

Azért a szolgáltató abból indul ki, hogy aki ilyen értékű készüléket akar, legyen már 20000Ft-ja.

Egyébként szerintem lemondhatod, e pillanatban nincs miért rajtad behajtani bármit.

2014. máj. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt olvastam, hogy minimum 20k-ra LEHET számítani, de ezt mi a istenért találták ki? akkor minem a részlet fizetés, ha mellé elkérnek lehet 40et egyből.. Na mind1 a lényeg, hogy ha hív a csaj, még vissza mondhatom, ha túl sokat kérnek nem??
2014. máj. 11. 10:50
 4/7 A kérdező kommentje:
Na olvastam még néhány ugyanilyen szituációba keveredett ember kérdését, írtak olyat, hogy van akitől 90ezer előleget kértek volna, van akitől meg semmit... úgy hogy nem voltak még tmobile-osok azelőtt, szóval nem tudom, hogy ezt mi alapján dönti el az adott kolléga h kitől kér és kitől bem, meg h mennyit.. Remélem nem lesz sok.. Ha igen maradok telenornál
2014. máj. 11. 11:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! :)


Na mennyi lett az előleged? :D

Mert én is készülök új telót venni, de nekem is ilyen problémám van.

2014. júl. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekünk 100ezer ft lett volna, 20ezer kezdőrészlet mellé. Kártyásan kerül annyiba,
2014. aug. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Mivel új ügyfélről van szó, így biztosítja be magát a T!

Az előleg teljes mértékben lebeszelhető! Azért itt komoly összegű készülékekről van szó! Majd ha letelik a 2 éved a t-mobile-nál akkor nem fognak előleget kérni!

2014. aug. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!