Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell pontosan értelmezn...

Hogyan kell pontosan értelmezni a t-mobil előfizetést, és kamatmentes részleteket?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni telefont, kb 40-50E ft között gondolkozok. Melyik a legolcsóbb előfizetés? Mennyi időre, illetve a telefonokért egyből kell fizetni, vagy akkor azt is lehet vele részletre venni? Lehet hogy hülye vagyok, csak nem vágom ezeket a dolgokat :D

2013. jún. 11. 18:20
1 2
 1/11 anonim válasza:
Linkelj konkrétat és elmagyarázom.
2013. jún. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Csak nézzük pl ezt [link]


Ha ezt szeretném megvenni pl Mozaik xs díjcsomagba, akkor a webshop árat nekem ki kell fizetni, vagy megvehetem kamatmentes részletre, az előfizetés mellé ?

2013. jún. 11. 18:36
 3/11 anonim válasza:

Új előfizetés Mozaik XS díjcsomag esetén a kezdőrészleted 0ft(magyarán nem hagysz ott semennyit), a teló árát 1évig(12hónapig) törleszted 1251fttal, illetve emellé fizeted az előfizetésed havidíját, ami 3200ft havonta 2évig, hűséggel az előfizetésre(sztem a tarifára is).

Magyarán havonta 4451Ft egy évig, azután már csak a havi 3200ftot fizeted.

2013. jún. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az mit jelent, hogy a tarifára is ? A 3200ft lebeszélhető? Vagy az azon felüli tarifa?
2013. jún. 11. 18:54
 5/11 A kérdező kommentje:

Konkrétan ezt a telefont szeretném megvenni. A Like 300 díjcsomaggal. Pontosan akkor mennyit is kell fizetnem, és meddig? Gondolom, most nagyon hülyének nézek ki ezzel a sok kérdéssel, csak még soha se voltam előfizetéses.


[link]

2013. jún. 11. 19:05
 6/11 anonim válasza:

1 T-pontban lecsengetsz 55k-t és a havidíjat 2690et... vagy bemész egy T-pontba és megkérded erre létezik-e részletfizetési lehetőség.


Egyébként nagyon nem ajánlom ezt a telót.

2013. jún. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mobilelőleget fognak kérni. Ez min. 10000 Ft, általában nem kérnek el többet, mint a telefon fele.

Ezt kifizeted amikor megkapod a telefont. Amíg tart az összeg, addig nem kell a havidíjat fizetned, csak a 2061Ft törlesztőt a telefonra. /Ha a díjcsomagra nem vállalsz hűséget, csak az előfizetésre./

Amint elfogy a mobilelőleg onnantól fizetned kell az előfizetést + a telefon részletét. A Like 300 teljes mértékben lebeszélhető, de csak a 30-as ügyfelek irányába. Tehát ha pl. vodásat hívsz, az még hozzáadódik a 2690Ft havidíjhoz. /25ft-os percdíjat számol fel más hálózatra irányuló hívásra./

2013. jún. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Utolsó, szerinted akkor 1évig a T fogja állni az ügyfél számláját h csak a részletet fizeti ?:)))))))

az csak a telefon ára, ember...

2013. jún. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, mert a mobilelőleg nem a telefon árára, hanem az előfizetésre vonatkozik. Az más kérdés, hogy csak kamatmentes részletre elvihető telefonokra szabják ki leginkább.
2013. jún. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
És nem 1 évig. Tegyük fel, ha 25 ezer előleget kérnek és 5 ezer lesz a telefonszámla, akkor 5 hónapig csak a részletet kell fizetnie. Amint ez letelt, onnantól a részletet + az előfizetést is fizetnie kell.
2013. jún. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!