Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az LG L70...

Dikuci kérdése:

Mi a véleményetek az LG L70 NFC okostelefonról?

Figyelt kérdés
Új telefont veszek magamnak és ez nagyon megtetszett :)) Minden szempontból megfelel nekem, de nem ismerem az LG-t. Milyen problémáim lehetnek vele? stb.. :)) Saját tapasztalatokat, véleményeket szeretnék. Köszönöm! :)

#LG #okostelefon #LG70 NFC
2014. máj. 11. 11:19
 1/7 anonim válasza:
Erre én is kíváncsi lennék, ha esetleg megvetted írd már meg hogy milyen....
2014. máj. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
az hogy kell :'(
2014. jún. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Megvettem kB 1 hete és imádom. Az elején sokat kínlódtam vele de sikerült sokunknak rá jönnöm.
2014. jún. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Egy hete vettem és nagyon szeretem.

Nem akad egyáltalán, a kijelzője nagy. Még nem találkoztam olyan játékkal ami ne menne rajta.

Hangszórója hangos, szépen szól.

Egyetlen hibája: 1,5 GB belső hely van benne.

2014. júl. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

és a belső tárhely hiányát miben veszed észre? alkalmazást kevesebbet lehet?

az átlagnál ez mennyivel kevesebb?

2014. júl. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ha sok játékot akarsz rá rakni akkor az nem fog menni, kivéve ha pár MB-osak, zenék mennek rá, ha filmet akarsz akkor viszont kell hozzá egy mem. kártya is.

De ezt leszámítva tényleg nagyon jó telefon.

A képernyője nem karcolódik, pedig nincs rajta fólia és tok sem.

2014. aug. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Meg is vettem a telefont :D nagyon szeretem, köszönöm a válaszokat. A belső tárhely tényleg kevés, de annyit nem foglalkozok vele, hogy tele legyen játékkal.
2014. szept. 20. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!