Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 800-al lenne valami?

Nokia lumia 800-al lenne valami?

Figyelt kérdés
Nem rég kaptam egy Lumia 800-at!!! Mivel nem nagyon tudok gép közelbe lenni, megrendeltem rá a netet ( egyébként telenornos vagyok ) elküldtem a net megrendelő 2 sms-t, aktiválták is, azonban amikor le akartam tölteni az opera mini webet, nem tudom telepíteni rá, mert azt írja vagy vagy valami ilyesmit, hogy nem tudja támogatni a windows phone rendszer ezt a fájlt! Mi lehet a baj? Mit tegyek?

2014. máj. 11. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Kár volt most megkapni ezt a modellt mert az a modell alapból windows phone 7.5 op rendszerrel van szerelve

Volt rá egy frissítés

Ha gépközelben leszel és gépre lezseded a zune programot akkor le tudod frissiteni 7.8-ra

De alkalmazások tekintetében az is egy haldokló platform

A mostani lumiák wp8-at és annak frissítéseit futtatja amire optimalizáltak az alkalmazások..

Ez egy régi teló régi rendszerrel régi alkalmazásokhoz :(

2014. máj. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát ez szomorú:( Azért köszönöm:)
2014. máj. 11. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!