Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A 0. facebook.com miért szedi...

A 0. facebook.com miért szedi le a pénzt a telefonomról?

Figyelt kérdés
Nokia Lumia 520 telefon,ami t-mobile-os...minden frissítést kikapcsoltam...nem azok szedik le, se a csempék! Amikor bekapcsolom a mobil hálózatokat "NapiNet-et" megveszi nekem! De miért? Másnak is így van?

2014. máj. 11. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Maga a facebook használata ingyenes, viszont még felcsatlakozik adat forgalom megy végbe ami nagyon drága ha nincs külön előfizetésed, emlékszem én az okos telómra letöltöttem pár ingyenes alkalmazást és több ezer forintot le vett a t mobile.
2014. máj. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Áhh értem...és ezt amikor fel csatlakozik, nem lehet valahogy kikerülni?
2014. máj. 12. 17:09
 3/4 anonim ***** válasza:

ha előfzitetsz egy havidías csomagra, akkor nem fogja naponta levenni a pénzt, havi 1090 a net plus s díjcsomag :

[link]

a nincs még net a díjcsomagodban ? linkre klikkelj hogy a rendes árakat írja ki

De inkább azt ajánlom, hogy akciósan aktiváld 190ért a net plus m-et, majd mondjad is le, a továbbiakban pedig az olcsóbb csomagot használd, a benne foglalt 200 mb is elég facere, nincs túlszámlásáz, csak lassítanak a eléred.

2014. máj. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi
2014. máj. 13. 06:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!