Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4s 16GB vs. Sony...

IPhone 4s 16GB vs. Sony Xperia Z1 compact?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb telefon? Ez a két választás van, nincs harmadik. iPhone: 3,5" , kétmagos , 1GHz , 8MP , Wifi

Sony: 3,4" , négymagos , 2,2GHz 20,7MP , Wifi


2014. máj. 12. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Két különböző rendszert nem lehet száraz számok alapján összehasonlítani.

Nem lesz attól "jobb" egy telefon hogy több magja van, nem hörcsögtalálkozó. A kamera sem a megapixelekről szól elsősorban.

Próbáld ki mindkettőt és döntsd el. Nem kevés pénz, ne akard hogy mások döntsenek.

2014. máj. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
A Z1 Compacttal jobban jársz, mert Android van rajta, nagyobb a kijelzője, és jobb a kamerája.
2014. máj. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
nekem iPhone 4S van, és igazából bajban lennék én is, ha mondjuk eközül a kettő közül kellene választanom, mivel a 4,3"-es kijelző nálam a komforthatár, tehát simán beleférne. hardvert felesleges nézni, hiszen attól, hogy erősebb, nem biztos, hogy ki is használja a pluszt hétköznapi, felhasználói szinten. Ha kb. egy árban tudnád őket megvenni, akkor én is a sony-t ajánlanám, bár nagyon android ellenes vagyok, de ha mindenképp azt kellene vennem, akkor sony-t vennék. jah, és még a bővíthetőség szól mellette...én nagyon sokat szoktam videózni, és ha úgy be van lakva az a 16 gb, nálam úgy 9 szabad belőle...durván 40 percet tudnék vele videózni fullhd-ban, ami mondjuk egy másfél órás koncertre kevés. LTE-t igazán nem tudnám az előnyei közé sorolni, mivel itthoni hálózat durván pont a lényegre nem jó, plusz a csomagok árai is csillagászatiak...
2014. máj. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%
Aki 150000 ft feletti áron vesz telefont azt szerintem nem érdekli hogy mennyi az LTE csomag.
2014. máj. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért ne érdekelné? Attól hogy ritkán vesz telefont, de akkor piszok jót, attól még lehet, hogy nem költ havi 20nál többet telefonszámlára(tudom hogy sokat mondtam, de ez most csak egy szám). Egyébként meg lehet a telefont részletre is venni( nagy hülyeség, de lehet). Mi vagy te, valami istenség hogy ítélkezz mások felett? Képzeld nekem is 120.000 forintos telefonom van, mégsem költök többet 12.000 nel havonta a telenorra. Most 3 éves, de meg ennyit ki kell húznia.
2014. máj. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Válasz a kérdésre: Én is a Sony-t javaslom, mindazon okok miatt, amit felettem már leírtak, de meg azt hozzátenném, hogy ez egy vízálló telefon. Az iPhone papíron nem vízálló, arról nem is beszélve, hogy a Z1 compact kamerája gyakorlatban jobb, mint az iPhone-é. Ezt nem a felbontás alapján mondom, hanem mert néztem róla videókat( konkrétan az 5-5S el hasonlították össze). Mind a kettő jo telefon, es en is szeretem az iost( van ipadem, és tudom hogy mennyire jo), de az Android nagyon elkezdte feltornázni magát. Es a z1c re meg lehet letölteni egy csomó kameraalkalmazást.
2014. máj. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen, valóban részletre lenne a telefon. Valószínűleg a Sony mellett fogok maradni.
2014. máj. 12. 20:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Okos döntés :)
2014. máj. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!