Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem lehet feloldani a...

Miért nem lehet feloldani a billentyűzárat és miért jelzi a hívó félnek, hogy nem vagyok elérhető, miután elsötétül a képernyő (akár magától, akár én kapcsolom be a képernyőzárat)?

Figyelt kérdés
Vettem egy Samsung Galaxy Young (GT-S6310) mobiltelefont, és minden szuperül működik rajta, ezt leszámítva. Elvileg miután alvó üzemmódba kapcsolt, bármelyik gomb megnyomására reagálnia kéne, de nem érzékeli. Csak úgy tudom "magához téríteni", ha hosszan lenyomva tartom a bekapcs. gombot, akkor rendesen bekapcsol, de az meg ezer év... Azért ha pl. meg szeretném nézni, hogy hány óra van (vagy ne adj' isten rendeltetésszerűen szeretném használni), ez így elég macerás... Mivel a hívó félnek mindig azt jelzi, hogy nem vagyok elérhető, ha jól sejtem ilyenkor kikapcsol. Tudja esetleg valaki, hogy miért? Valamiféle érintkezési probléma lehet? Ötletem sincs...

2014. máj. 13. 01:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!