Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rootolt Xperia Mini Pro SK17i...

Rootolt Xperia Mini Pro SK17i frissítése Android 4-re?

Figyelt kérdés

Egy ún. "egykattintásos" programmal PC-n sikeresen rootoltam Gingerbread 2.3 verziójú telefonomat, mert Cyanogenmod 9-et akartam feltenni, de a bootloadert nem lehet kinyitni, ezért bukott a dolog... Viszont nekem kellene az a fránya Android 4, mert a Google Drive közölte velem belépéskor tegnap, hogy május 31. után nem leszek képes 2.3-as Gingerbreaddel doksikat szerkeszteni, csak olvasni, ami meg elég gáz, mert elég sokat használom, és nekem kell, hogy tudjak vele szerkeszteni, ne csak olvasni.


Frissiteni PC Companionnal már egy éve vagy kettő nem tudok, de gondoltam megpróbálom, hátha most feltenné mégis az új android verziót, de!


Rootolás után azonnal kitöröltem az előtelepített alkalmazásokat, és nem tudom, hogyha gyári visszaállítást csinálok, akkor visszajönnek-e, vagy ezért esetleg meghalhat a telefon, hogyha megpróbálom frissíteni PC Companionnal, vagy ha gyári visszaállítást csinálok előtte, esetleg akad valami összeférhetetlenség ezeket csinálva, mivel hiányoznak azok az előtelepített töltelék appok?


Elnézést, ha ebben a témában már volt kérdés, de átböngészve a kérdések között nem találtam igazán az enyémhez hasonló problemát, ha esetleg mégis van, akkor bocsánat, a válaszokat pedig előre is köszönöm! :)



2014. máj. 13. 01:24
 1/3 anonim válasza:

Szia!


Elvileg ha jól tudom, van gyári 4.0.4 xperia mini pro-ra.


Nem tudnád elrontani, ha PC companionnal frissíted, megoldja helyetted. A gyári alkalmazások törlésével nem ütközik, viszont vissza sem tudod àllítani gyári visszaállítással.


A telefon adatai a /data mappában, a gyári alkalmazások pedig a /systen/app mappában voltak.


Ha bármi kérdésed lenne, jérdezz nyugodtan

2014. máj. 13. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Első vagyok, bocsi a hibákért, telefonról irtam. :D
2014. máj. 13. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, és semmi gond :) Én is úgy tudom, hogy van, csak mikor először próbáltam frissíteni, mikor kijött, nem tette fel, de akkor ha nincs mit veszteni, megpróbálom megint.
2014. máj. 13. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!