Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Napok óta hívogat egy +3615015...

Napok óta hívogat egy +3615015. telefonszám és ennek a 6 másik változata, mi ez?

Figyelt kérdés

Egyszer egy +3615015...,utána egy +361814...,utána egy +361577... szám hív fel,de ha beleszólok,akkor hirtelen leteszi.

Mi lehet ez?

Direkt nem írtam le a teljes telefonszámot.



2014. máj. 13. 08:36
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Irányítsd át a 107-re.
2014. máj. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%

Engem is hívogattak hasonló számokról,legalább két hétig naponta többször is. Ha felvettem, rögtön bontották a vonalat. Eleinte megpróbáltam visszahívni, de érdekes módon ilyenkor a hívott számon már nem létezett előfizető. Ezt többször eljátszották, de egy idő után már nem vettem fel. Egyszer csak megunták, és nem hívtak többet (most lekopogom).

Itt megnéztem a számot (alább), a kérdéses számról indított hívások másnak is okoztak bosszúságot.


[link]


Azt javaslom, hogy ne vedd fel!

2014. máj. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj a rendőrségre, ott majd lenyomozzák!
2014. máj. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!